Zalety minikoparek CASE

Nie na każdej budowie potrzebny jest ciężki sprzęt. Na małych budowach, stawiając niewielkie konstrukcje, czasami wystarczy skorzystać z maszyn budowlanych, których gabaryty nie są tak duże. Takie maszyny to między innymi minikoparki czy miniładowarki.

Minikoparka z regulowanym podwoziem

minikoparka CASECieszą się one coraz większą popularnością, kupuje je coraz więcej firm budowlanych, które chcą mieć maszyny budowlane na swój własny użytek, ale nie stać ich jeszcze na te o dużych gabarytach. Jednakże przed zakupem takiej minikoparki warto zastanowić się, który producent dostarcza najlepszą maszynę. Nie po to płacimy, żeby potem być niezadowolonymi, dlatego warto dokładnie zapoznać się z parametrami technicznymi maszyn od poszczególnych producentów, aby wybrać tę, która będzie spełniać wszystkie nasze oczekiwania. Weźmy na przykład taką firmę CASE, powstała ona w 1842 roku, a więc ma naprawdę długą tradycję. Można się domyślić, że taki czas na zebranie doświadczenia przekłada się na aktualną najwyższą jakość. Jaka zatem jest taka minikoparka CASE? Została zaprojektowana w taki sposób, aby można było regulować szerokość podwozia! To niebywałe udogodnienie, na które inni producenci nie wpadli jako pierwsi.

minikoparka CASEA takie regulowanie szerokości podwozia jest przydatne wówczas, gdy dojazd na plac budowy jest wąski i wydawać by się mogło, że się w nim nie zmieścimy. Minikoparka CASE dostanie się wszędzie bez najmniejszego problemu. Po drugie, mechanizm wykorzystany w maszynie sprawia, że składanie lemiesza staje się wyjątkowo szybkie. Jeżeli zależy nam na własnym czasie, z pewnością nas to ucieszy. Kolejna ważna kwestia to oczywiście wydajność pracy. Producent zadbał o to, aby przepływ hydrauliczny był naprawdę efektywny, co daje wyniki pożądane przez operatora koparki. W ofertach mamy zresztą maszyny o różnych ramionach – dłuższych czy krótszych, dlatego każdy klient może dobrać taki osprzęt, który zapewni odpowiedni zasięg i którego głębokość kopania będzie mu odpowiadać. Taka minikoparka może też z łatwością przenieść urobek na przyczepę, dzięki specjalnej konstrukcji łyżki, która domyka się w taki sposób, aby materiał mógł być łatwo utrzymywany i aby nie gubić go po drodze.

Oprócz idealnych parametrów technicznych, minikoparka CASE jest świetna także pod względem zaprojektowania kabiny operatora. Każdy, kto choć raz zasiadł za joystickiem minikoparki CASE, nie potrafi już odnaleźć się w maszynie innego producenta. Kabina w CASE została bowiem zaprojektowana w sposób intuicyjny i ma wszystko, czego potrzebuje operator dla swojego komfortu.