Spadek – praca przy regałach półkowych

Jestem przedsiębiorcom i biznesmenem. Firmę, której jestem właścicielem odziedziczyłem po ojcu. Produkujemy w niej meble metalowe. Nie mogę powiedzieć, by była to moja pasja. Zatrudniam pracowników, dla których technologie takie, jak regały paletowe, czy nowoczesne regały półkowe to pasja.

Regały półkowe są opłacalne

regały półkoweCałe szczęście, że istnieją tacy inżynierowie. Bez nich prawdopodobnie moja firma zarabiałaby mniej. Nie udało mi się skończyć studiów. Problemy zaczęły się w sumie jeszcze zanim je rozpocząłem. Przeliczniki i progi punktowe były dla mnie niezwykle niekorzystne. Tata musiał zapłacić sporo pieniędzy, aby dano mi szansę podjęcia nauki…a przecież tyle się mówi o tym, ze edukacja w Polsce jest bezpłatna- jak widać to niestety kłamstwo. Nigdy nie pałałem miłością do nauki, a Akademia Wychowania Fizycznego to nie miejsce dla osób, które uczyć się nie lubią. Takie przynajmniej odniosłem wrażenie. Wyrzucono mnie po pierwszym roku- może rzeczywiście bawiłem się trochę za dużo i nie pokazywałem się na większości zajęć. Na szczęście pracę zapewnił mi ojciec i jego regały do magazynów. Zarabiam więc godne pieniądze, mieszkam w dużym domu, utrzymuję rodzinę, jeżdżę wspaniałym samochodem, a za moim sukcesem stoją zwykłe niedrogie regały półkowe z Poznania i praca kilkudziesięciu podwładnych. Myślę, że każdy dostaje od losu to, na co zasługuje. Widocznie swoim charakterem i wspaniałą osobowością zasłużyłem na dostatnie życie, które wiodę. Nie każdy ma też taki potencjał, by nie ukończywszy nawet uczelni wyższych zarabiać kilkanaście tysięcy każdego miesiąca. Wiele osób zazdrości mi i próbuje zarzucać, że sam bym niczego nie osiągnął. Są niesprawiedliwi, a ich opinie bardzo mnie krzywdzą. Biorę czynny udział w życiu mojej firmy.

Podpisuje samodzielnie przynajmniej jedną na dziesięć zawieranych przez firmę umów. Sam także udaję się na spotkania biznesowe, ważne kolacje i w delegacje. Jestem najsilniejszym ogniwem firmy i boleśnie doświadczam tego, jak zawistni potrafią być ludzie, którym nie udaje się dojść do tego, co mnie udało się osiągnąć.