Samodzielny montaż odkurzaczy centralnych poszedł źle

Podczas budowy domu stałam się bardzo oszczędna i zaczęłam bardziej dbać o czystość. Nie wiedziałam na co poszło tyle pieniędzy i sama zaczęłam planować na czym można oszczędzić i co mogę sama zrobić.

Montaż odkurzaczy centralnych i same problemy

montaż odkurzaczy centralnychZaczęłam też szukać nowych rozwiązań w kwestii porządkowych, bo wiadomo, ze na budowie wiele rzeczy się brudzi i trzeba je kilka razy szorować, zanim doprowadzi się je do stanu użyteczności. Wtedy też pomyślałam, ze tynki dekoracyjne to jednak nie dla mnie, bo i najpierw będzie z tym sporo bałaganu, a potem, też źle się będzie takie ściany czyściło czy ponownie malowało, odświeżało. Potem pomyślałam, ze nawet kamień dekoracyjny może być problematyczny, więc w końcu zdecydowałam się na gładkie, pomalowane farbą ściany. Pozostała jeszcze kwestia porządku. Zmywarka była dla mnie niezbędna, ale jednak pomyślałam sobie, ze odkurzacz centralny instalacja to byłoby to. Do tego przecież nie może to być takie skomplikowane, sama sobie na pewno z tym poradzę. Niestety, montaż odkurzaczy centralnych przerósł mnie i musiałam ostatecznie wezwać jednak fachowców z tej dziedziny. Próbowałam na wszystkie strony, ale w ogóle mi to nie szło. Miałam projekt domu, wszystko pomierzyłam, żeby wiedzieć gdzie powinny być ,,gniazda” odkurzacza, sprawdziłam wszystkie części czy do siebie pasują i jak się je montuje.

To było jednak za mało, bo nie wiedziałam jak niby sama mam zrobić te otwory w ścianie i wszystko podłączyć. To nie na moje siły. Na szczęście fachowiec się tym zajął i miałam spokój.

Więcej informacji na stronie fach-cent.pl