Rusztowania od producenta Faraone

Tak naprawdę na polskim rynku jest tylko kilku znanych, naprawdę renomowanych producentów rusztowań. Takich, którzy oferują rozwiązania najwyższej jakości i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. I to właśnie produkty takich firm warto kupić, bo będziemy mieć wówczas pewność, że będą nam służyć przez długie lata i to bez najmniejszych problemów.

Rusztowania o kompaktowej konstrukcji

faraone rusztowaniaWprawdzie takie rusztowania są nieco droższe niż od nieznanych nikomu firm, jednakże płacimy za wysoką jakość, wytrzymałość oraz trwałość. Taka jednorazowa inwestycja opłaca się zatem, jeśli patrzymy na to z perspektywy długiego czasu, podczas którego rusztowanie będzie nam z powodzeniem służyć. Jaki zatem producent oferuje nam tak wartościowe rozwiązania? Jednym z nich jest Faraone, który istnieje na rynku już od wielu lat, i właściwie jest jednym z najbardziej znanych producentów rusztowań w województwie zachodniopomorskim. Oferuje on nam wiele produktów, wśród których wymienia się nie tylko rusztowania, ale też drabiny, podnośniki towarowe, kraty pomostowe oraz wiele sprzętu zabezpieczającego. Ale to Faraone rusztowania cieszą się największą popularnością, zwłaszcza jeśli chodzi o konstrukcje kompaktowe, czyli takie, które mają raptem 1,60 m lub 1,80 m wysokości (w zależności od modelu).

faraone rusztowaniaPrzecież nie wszystkie budowy wymagają wysokich rusztowań, na małych budowach prywatnych (na przykład przy stawianiu domku jednorodzinnego) to właśnie rusztowania kompaktowe całkowicie wystarczą, aby bezpiecznie przeprowadzać prace na wysokościach. Dlatego właśnie tego typu rusztowania są chętnie kupowane przez firmy budowlane, które swoje usługi skupiają właśnie wokół małych budów. Zaletą tego typu konstrukcji jest oczywiście jej niewysoka cena, ale oprócz tego powinniśmy patrzeć przecież na parametry techniczne. I tutaj producentowi Faraone nie będziemy mieli nic do zarzucenia, ponieważ swoje rusztowania kompaktowe dopracował on do perfekcji. Charakteryzują się wszystkim tym, co jest najważniejsze w przypadku rusztowań, a więc i wytrzymałością i trwałością, i mobilnością dzięki zamontowaniu kółek jezdnych. To także odpowiedni materiał wykonania – aluminium – który zapewnia wyjątkową lekkość, dzięki czemu składanie w całość takich rusztowań jest naprawdę proste i nie przysparza żadnych problemów.

Słowem podsumowania, decydując się na kompaktowe rusztowania do Faraone, na pewno będziemy zadowoleni, ponieważ zyskujemy pewność najwyższej jakości konstrukcji. Sprawdzi się więc ona na każdej małej budowie przy pracach na wysokości do 1,80 m.