Profesjonalny serwis rekuperacji – mój pomysł na biznes

Coraz więcej osób szpikuje swoje domy nowoczesnymi urządzeniami. Taki sprzęt jest bardzo wygodny i użyteczny… Do czasu, aż się zepsuje. Postanowiłem skorzystać z tego faktu, kiedy szukałem dla siebie nowej pracy.

Katowicka rekuperacja jest ciekawa

rekuperacjaZnalazłem odpowiedni lokal  narzędzia oraz zacząłem reklamować swoją firmę w lokalnych mediach w województwach świętokrzyskim i śląskim. Mój serwis urządzeń mieści się w Katowicach i to stąd mam najwięcej klientów. Zajmuję się przede wszystkim serwisem rekuperatorów i klimatyzatorów i często jeżdżę do klientów, by dokonywać u nich napraw, ale zajmuję się też drobnym sprzętem AGD i RTV. Rekuperacja katowice to ciekawy wynalazek, na pewno świetnie się sprawdza jako sposób na stałą, skuteczną wentylację w domu, ale czasami się psuje. Czasami (lub częściej niż czasem) wynika to z winy i zaniedbań ludzi. Tym lepiej dla mnie, nie mam nic przeciwko temu, żeby częściej jeździć do klientów i naprawiać ich błędy. Wiem, że moi koledzy po fachu czasem sami starają się, żeby coś się zepsuło po jakimś czasie, by musieli przyjechać znowu do klienta, ale nie ja. Ja po prostu cierpliwie czekam, aż sami do mnie wrócą. Klimatyzacja psuje się równie często, co rekuperator. Do tego zwykle jest zaniedbana, wymaga czyszczenia i odgrzybiania. No cóż, to większy zarobek dla mnie, więc nie narzekam, że ludzie są nierozsądni i sami sobie szkodzą.

Na razie mój biznes się rozrasta. Zatrudniłem już dwie osoby do pomocy, żeby wyrabiać się z obecną ilością zleceń. Cieszę się z nich i odkładam pieniądze na wyjazd z żoną do Egiptu.